Ультразвукова діагностика

Ультразвукове дослідження (УЗД) - один з найпопулярніших методів діагностики захворювань у ветеринарній практиці, що дає найбільш достовірну морфологічну і функціональну характеристику органів і систем. Цей метод дуже простий, його проведення займає невеликий проміжок часу, не завдаючи ніяких дискомфортних відчуттів пацієнта.

Наша ветеринарна клініка оснащена новим сучасним апаратом для ультразвукової діагностики - Mindray, який призначений для обстеження як дрібних, так і великих домашніх тварин.

УЗ-сканер володіє високою роздільною здатністю, яка дозволяє:
  • побачити навіть найменші патологічні зміни в організмі тварини на ранній стадії і оцінити їх стан
  • розпізнати вагітність на початкових термінах і визначити життєздатність плодів
  • виключити вроджені та набуті хвороби
  • проводити динамічний контроль багатьох захворювань

УЗД (ЕХО) серця - один з напрямків УЗ-діагностики

Це не тільки інструмент діагностики для кардіолога. Цей вид дослідження використовується як скринінг перед різними маніпуляціями, які вимагають седації, анестезії. Наприклад, дослідження серця перед стерилізацією, санацією ротової порожнини, перед рентгенографією та ін.

Профілактика і ще раз профілактика!

Лікарі нашої ветеринарної клініки настійно рекомендують проводити регулярні профілактичні обстеження Ваших вихованців, включаючи УЗД всіх життєво важливих органів грудної та черевної порожнини. Адже захворювання, виявлене на ранніх стадіях, набагато легше піддається лікуванню, ніж вже запущені форми. Це дозволить Вам заощадити не тільки свої кошти, а й зберегти нерви! Крім того, важливо відзначити і той момент, що ціна на ветеринарне УЗД значно нижче інших апаратних методів дослідження.

Українська